For Party oferuje fotobudkę na Twoje wesele, przyjęcie, wieczór kawalerski oraz panieński, imprezy firmowe, studniówki i wszystkie możliwe imprezy okolicznościowe! Zdjęcia z niej będą idealną pamiątką dla każdego!

Działamy w bardzo prosty sposób. O ustalonej godzinie przyjeżdżamy ze sprzętem i walizką gadżetów, a w niej peruki, okulary, kapelusze i wiele innych. Wystarczy podejść, wybrać akcesoria i… uśmiechnąć się 🙂 Flesz błyśnie cztery razy w kilkusekundowych odstępach, a efekt końcowy wyląduje na tacce. Będą nim dwa kolorowe paski z czterema fotografiami okraszonymi barwną grafiką.

Nasza fotobudka nie wymaga co prawda obsługi osób trzecich, ale zawsze czuwa przy niej asystent, który zadba o bezawaryjną pracę urządzenia i uśmiech gości 🙂

Pomyśl, jak może wyglądać Twój album pamiątkowy albo księga gości, gdy znajdą się w nich zabawne zdjęcia z fotobudki! Do takich z pewnością chętnie wrócicie po latach 🙂
Czy jesteś gotów na wspaniałą zabawę….

…NA WESELU!

Marzysz o wspaniałym weselu, które będziesz wspominać przez długie lata? Spraw, by ten dzień był prawdziwie wyjątkowy. Nasza budka może nadać Twojemu weselu zupełnie nowy wymiar. Wszystko za sprawą unikalnych zdjęć i niespotykanych efektów wizualnych. To pierwsze zapewni nasza budka, która – niczym magiczne lustro – wyciągnie zupełnie nowe oblicze fotografowanych osób. Tylko z nami masz okazje zobaczyć swoich teściów w strojach piratów, a przyjaciół w zespole muzycznym założonym tylko na tą krótką chwilę – uchwyć ją!

Wszystkie zdjęcia mogą trafić do Twojej Księgi Gości, do której teraz będziecie chętnie wracać przez wiele lat. Twoi goście na pewno nie zapomną tego wesela! Już my się o to postaramy 🙂

…NA FIRMOWEJ IMPREZIE!

Chcesz sprawić swoim pracownikom wspaniałą pamiątkę? A może szukasz zabawnego urozmaicenia dla swojej imprezy firmowej? For Party to świetny wybór na imprezy firmowe, integracyjne, konferencje, szkolenia itp. To tylko niektóre zastosowania, bo nasza budka doskonale sprawdzi się na różnych spotkaniach, a nawet akcjach promocyjnych. Zdjęcia z naszej budki będą świetną pamiątką dla każdego!

Specjalnie dla firm przygotowaliśmy w pełni elastyczną ofertę, dzięki której można dopasować budkę dokładnie do swoich preferencji. Możesz ją zmienić zarówno od zewnątrz, jak i od wewnątrz – logo i nazwa firma może być wszędzie, dzięki czemu Wasi pracownicy już zawsze będą kojarzyć Was z dobrą zabawą!

…Z RODZINĄ!

Dzień Dziecka, Babci, Dziadka, urodziny, imieniny – okazji do rodzinnych zdjęć jest całe mnóstwo. Z nami mogą one nabrać zupełnie nowego znaczenia. Niezależnie od tego, czy chcesz spędzić czas ze swoimi bliskimi, organizując im niebanalną zabawę, czy też szukasz prostego, ale jakże funkcjonalnego dodatku na organizowanej uroczystości, fotobudka spełni swoje zadanie na sto procent. Babcia może wskoczyć w spodnie dziadka, a wnuczek w rogowych okularach, kraciastej koszuli i spodniach na szelkach z szelmowskim uśmiechem potwierdzi, że to on jest najważniejszy.

Jeśli jesteś właścicielem placówki, w której organizowana jest zabawa, skontaktuj się z nami i ustal szczegóły współpracy.

…Z PRZYJACIÓŁMI!

Impreza stulecia! Tak będą o niej mówić Twoi znajomi, gdy zaprosicie nas na nią. Jesteśmy nastawieni na świetną zabawę, a z nami na pewno nie będzie wiało nudą.

Zabierz nas na:

– niezapomniane osiemnaste urodziny
– wieczór kawalerski, panieński
– walentynki
– zabawę karnawałową
– wystrzałowego sylwestra

Bądź jak Johny Depp w Piratach z Karaibów albo Tommy Lee Johnes w Ściganych. Powiedz: „będę” i przebieraj się, maluj i śmiej bez obaw – wszystko to – uwieczni nasza dyskretna, bezobsługowa kamera. Później możesz zabrać zdjęcia ze sobą lub oddać je bliskim osobom. Zapewniamy, że do takich zdjęć – będziecie zawsze chętnie wracać.

Zasięg, czyli jak daleko zajedzie nasza fotobudka?

Nasza fotobudka z chęcią odwiedzi każdy zakamarek Polski. Najczęściej można nas spotkać w Rzeszowie, Krakowie, Radomiu, jesteśmy stałymi bywalcami w Rymanowie – miejscowość niedaleko od Rzeszowa, jednakże cieszymy się z ogromnego zadowolenia tamtejszych mieszkańców. Nasza fotobudka choć ma dopiero 1,5 roku robiła zdjęcia na zlecenia firm oraz osób prywatnych w całej Polsce. Klienci, którzy nam zaufali z chęcią polecają nas swoim znajomym, co przynosi nam ogromną radość i satysfakcję z profesjonalizmu pełnionych przez nas usług.

Kilka dość cennych informacji:

WYMAGANIA TECHNICZNE

Do podłączenia fotobudki potrzeba zasilania 230V, przestrzeni 2mx2m, a w przypadku imprezy w plenerze potrzebujemy schronienia przed deszczem.

WYMIARY

Fotobudka ma wymiary około 1x2m razem z parawanem – dobrym rozwiązaniem jest umiejscowienie w niedalekiej odległości stolika, na którym możemy rozłożyć gadżety i obsługiwać księgę gości.

ODBITKI

Z Fotobudki wylatują dwie odbitki 4 zrobionych zdjęć o rozmiarach 5x15cm: jedną można wkleić do Księgi Gości wraz z pamiątkowym wpisem, drugą zostawić sobie na pamiątkę. Zdjęcia wycinane są automatycznie!

GADŻETY

Razem z fotobudką przywozimy kufer pełen gadżetów. Są w niej peruki, kapelusze, dziesiątki par różnych okularów, cylinder Pana młodego czy też kapelusz pirata i wiele, naprawdę wiele innych – mówiąc wprost, jest w czym wybierać. Sama w sobie skrzynia z uwagi na masywną budowę idealnie nadaje się jako „stojak” dla mniejszych dzieci, aby również mogły uczestniczyć w zabawie.